STARTKONTAKTKOMUNIKATYBIPOMEP

GOŚCIMY
Ogółem: 124577
On-line: 14

Zapisy dzieci do przedszkola (rekrutacja)

Publiczne Przedszkole Nr 16 prowadzi rekrutację dzieci zgodnie z regulaminem dostępnym poniżej.

Podstawą zapisu dziecka do przedszkola jest wniosek o przyjęcie dziecka.

Rekrutacja trwa od 1 do 28 marca, a w ciągu roku na zwolnione miejsca. Listę dzieci przyjętych podaje się do wiadomości zainteresowanych przez wywieszenie na tablicy ogłoszeń. Informacje o wynikach rekrutacji na dany rok szkolny będą zamieszczane na stronach internetowych przedszkola.

Dla nowo przyjętych dzieci organizowane są  dni adaptacyjne, szczegółowe informacje o terminach znajdują się w zakładce komunikaty.

Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Dla dzieci 6 letnich realizujących obowiązek przedszkolny organizowana jest tzw. "zerówka".

Dzieci 3, 4 i 5 letnie są objęte powszechnością.

Rodzice dzieci aktualnie uczęszczających do przedszkola, w celu kontynuacji edukacji, składają deklaracje pozostawienia dziecka w przedszkolu na kolejny rok szkolny, w terminie 19-28 lutego.

Do pobrania:

Harmonogram rekrutacji 2018

REGULAMIN rekrutacji 2018

Wniosek o przyjęcie dziecka 2018

Oświadczenie potwierdzenie woli zapisania dziecka na kolejny rok

Deklaracja o pozostawieniu dziecka w przedszkolu w następnym roku szkolnym

Oświadczenie o pobieraniu nauki, o zatrudnieniu lub prowadzeniu działalności gospodarczej

Oświadczenie o wielodzietności rodziny lub samotnym wychowywaniu dziecka

Informacja o wolnych miejscach

Wyniki rekrutacji - listy dzieci przyjętych

Optymalizacja dla Mozilla FireFox - 1024 x 768                 Projekt: _DM_