STARTKONTAKTKOMUNIKATYCOVID-19BIPOMEP

Ogółem: 169468
On-line: 2

Komunikaty dla rodziców

Dyrektor Przedszkola w sprawie skarg i wniosków przyjmuje w każdą środę w godzinach od 13.00 do 14.00

Dyżur wakacyjny 2021

Placówki przedszkolne pełniące  w roku 2021 dyżur wakacyjny dla dzieci rodziców pracujących:

1-15 lipca Przedszkole nr 5 ul. Jasna 4

16-31 lipca Przedszkole nr 11 ul. Wspólna 20

2-16 sierpnia Przedszkole nr 21 os. Stawki 43

17-31 sierpnia Przedszkole nr 19 os. Ogrody

Środki Bezpieczeństwa w związku z Covid-19

W związku z sytuacją epidemiczną, przychodząc do przedszkola z dzieckiem zachowujemy wszelkie środki ostrożności.

Dzieci, które już uczęszczały do naszej placówki będą odbierane w holu przedszkola przez pracowników przedszkola, a nowe dzieci będą mogły wejść, w okresie adaptacji, razem z rodzicem.

Podczas pobytu dzieci w przedszkolu obowiązują odpowiednie procedury bezpieczeństwa.

Rodzic przyprowadzając dziecko do przedszkola jest zobowiązany:

Uwaga Rodzicu:  pożegnaj się ze swoim dzieckiem wcześniej, aby zminimalizować czas przebywania w budynku.

RODZIC:

1.      Przypomina dziecku o podstawowych zasadach higieny.

2.      Zabrania dziecku przynoszenia do przedszkola jakichkolwiek zabawek, przytulanek
i innych przedmiotów.

3.     Przyprowadza dziecko do przedszkola bez objawów chorobowych.

4.      Komunikuje swoje przybycie dzwonkiem (przy drzwiach wejściowych do  przedszkola).

5.     Wchodzi do budynku tylko jeden rodzic wraz z dzieckiem.

Oczekujący rodzice przed budynkiem przedszkola mają obowiązek zachować wymaganą odległość.

6.     Rodzic wchodzi tylko do pierwszego przedsionka budynku , oddzielonego drzwiami od pozostałej części przedszkola i ma obowiązek:

a)    mieć na twarzy maseczkę, na dłoniach rękawice,

b)    użyć płynu dezynfekującego i poczekać na zmierzenie temperatury dziecku
 i rodzicowi.

7.      Przekazuje dziecko wyznaczonemu pracownikowi i opuszcza przedszkole.

Odbieranie  dziecka z przedszkola:

RODZIC:

1.     Komunikuje swoje przybycie dzwonkiem (przy drzwiach wejściowych do  przedszkola).

2.      Zgłasza przyjście po swoje dziecko i czeka na zewnątrz budynku.

3.     Wyznaczony pracownik przekazuje dziecko rodzicowi dokonując przy nim pomiaru temperatury.

Optymalizacja dla Mozilla FireFox - 1024 x 768                 Projekt: _DM_