STARTKONTAKTKOMUNIKATYBIPOMEP

Ogółem: 113720
On-line: 5

Strony: [1][2][3][4] ...[17]

„Rozwijamy pasje, zdolności i talenty”

Nasze przedszkole proponuje dla dzieci szeroki wachlarz zajęć dodatkowych: nauka gry w szachy, kółko instrumentalne, rytmika, zajęcia plastyczne, zajęcia przy tablicy interaktywnej, sportowo-muzyczne, kółko języka angielskiego.

czytaj całość

Porządki jesienne w ogrodzie przedszkolnym.

Nasze dzieci są wspaniałe, z ogromnym entuzjazmem i zapałem pomagały w porządkowaniu ogrodu przedszkolnego. Co za frajda zmierzyć się z ogromnymi taczkami i pomóc wypełnić je piaskiem. Zbierać liście i gałązki. Nasi milusińscy naprawdę potrafią i wystarczy je zachęcić. Mamo, tato pozwól mi pomagać, ja też potrafię !

„Jagódki w lesie”

Grupa Jagódek 27 września wybrała się na wycieczkę do lasu. Celem wycieczki było sprawdzenie „Czy po lesie chodzi jesień ?”.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Świętokrzyski Oddział Polskiego Komitetu Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP zainicjował zorganizowanie obchodów Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka pod hasłem: „Miasto Ostrowiec przyjazne dzieciom” Obchody rozpoczęły się na ostrowieckim Rynku 20 września 2017r., a zakończyły w Kinie Etiuda w Ostrowcu Św. Ostrowieckie przedszkolaki na tę okazję przygotowały oryginalne plakaty przedstawiające miejsca przyjazne dzieciom. Była to praca zbiorowa, z każdego przedszkola jeden plakat. Imprezę uświetniała niezwykła wystawa plakatów – prac plastycznych, widziane oczyma dzieci.

„Sprzątanie Świata 2017”

Akcja Sprzątania Świata już na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych przedszkolnych wydarzeń. Cykl działań zaplanowano od 19 do 21 września. W przedszkolnym ogrodzie zainaugurowano akcję Apelem ekologicznym pod hasłem „Przedszkolaki o świat dbają – chętnie go sprzątają”. Przygotowania do apelu poprzedziły zajęcia podczas, których przedszkolaki przypomniały sobie dlaczego warto dbać o naturę i jaka jest ich rola w propagowaniu wiedzy ekologicznej. Po apelu kolorowy korowód przedszkolaków przeszedł uliczkami osiedlowymi, prezentując ekologiczne hasła zachęcające do troski o czystość Ziemi.

czytaj całość

Rok 2017/ 2018 pod hasłem „Twórczy przedszkolak”

Przedszkolaki na start! Mali artyści. Bądźmy kreatywni. Inspirujemy do twórczych działań. To będzie rok pełen emocjonalnych doznań, twórczego wyrażania własnych przeżyć i myśli, przeżyć estetycznych, artystycznych wyzwań, spotkań ze sztuką, sceną, artystami. Wachlarz propozycji twórczej aktywności dzieci będzie nieograniczony. Zapraszamy do współpracy artystyczne dusze, jesteśmy otwarci na najbardziej szalone pomysły. Może właśnie mama, tata, brat, siostra, babcia, dziadek ma artystyczny talent?

Strony: [1][2][3][4] ...[17]

Optymalizacja dla Mozilla FireFox - 1024 x 768                 Projekt: _DM_